OSOBNÍ KONZULTACE

 Cítíte, že vám život  nedává to co by jste chtěli? Zdá se vám, že se točíte stále na místě a nedokážete se pohnout dopředu? Něco uvnitř vám říká, že můžete být mnohem šťastnější, ale vaše současná situace tomu neodpovídá? Cítíte  silnou touhu něco změnit, ale nevíte kde začít?  Chtěli by jste změnit svou práci tak, aby byla tvým životním stylem? Zdá se vám, že jste v situaci, že nemáte možnost volby?  Chtěli by jste v životě něco změnit ale chybí  vám odvaha se pro to rozhodnout?

Máte strach, pochyby a obavy z toho jestli by  jste to zvládli? Zdá se vám, že svět vidíte jinak a připadá vám, že vám vaše okolí, rodina nebo partner nerozumí? Potřebujete pomoc někoho, kdo ve vás na 100%  věří a provede vás na vaší cestě k životu, o kterém jste doposud jen snili a někoho kdo vás naučí změně krok za krokem?

 

V tom případě mne neváhejte kontaktovat k osobní konzultaci. Sjednáme si první schůzku a teprve potom se rozhodnete zda chcete abychom dále pokračovali.

ROZHODNUTÍ OSVOBOZUJE

Zdá se vám, že se točíte v začarovaném kruhu? Dlouhou dobu cítíte, že to není ono? Takových lidí, kteří nejsou spokojeni se svou situací je mnoho. Nejste v tom sami. Stále nad tím přemýšlíte, ale nic zásadního se neděje. Možná jste se ještě nerozhodli. Cítíte, že to chce změnu, ale zatím jste nenašli odvahu se pro ni rozhodnout. Podvědomě tušíte, že by to bylo nepříjemné a někdy i velmi bolestné. A tak to odkládáte. Hrnete to před sebou v domnění, že se to nějak vyřeší samo. Jenže samo se to nevyřeší, jen se to oddálí.  O to víc to však bude v budoucnu   bolet. Proto je dobré se konečně ROZHODNOUT.  Co nejdříve.  A jaké by to rozhodnutí mělo být? Mělo by být SKÁLOPEVNÉ. Mělo by to být něco, nad čím se už nediskutuje. Prostě jste se rozhodli a tak to bude. ŽÁDNÉ KOMPROMISY.

Takové rozhodnutí osvobozuje.  Způsobí, že se vám uleví. Ta obrovská tíha a utrpení z toho, že jste se nedokázali rozhodnout najednou spadne. Vím to z vlastní zkušenosti.

© 2023 Lubomír Kirman
Vytvořeno Christoph Media Company