SEMINÁŘE

Systém pravidel, jejichž používáním lze docílit radikální životní změny a dojít k úspěšným výsledkům nejenom v oblasti financí, ale i ve všech ostatních aspektech vyjímečného života.

Seminář 15.PRAVIDEL, JAK USKUTEČNIT ŽIVOTNÍ VIZI,  byl inspirován knihou Pravidla úspěchu známého spisovatele Jacka Canfielda. Tento známý autor  knih zabývajících se osobním rozvojem, vytvořil unikátní systém zásad, jejichž znalost a aplikace do života, dokáží významně změnit směřování života každého, kdo tato pravidla dlouhodobě používá. Seminář nevychází pouze z této knihy, ale jsou v něm zahrnuty i další myšlenky, o kterých se zmiňují známí autoři, jako  například: Napoleon Hill, Debbie Ford, Robert Kyiosaki, Joe Dispenza, Wayne W.Dyer, Robin S. Sharma, Laurent Gounelle,  nebo Pierre Franckh.  A mnoho dalších autorů.

Seminář 15.PRAVIDEL, JAK USKUTEČNIT ŽIVOTNÍ VIZI  pro vás může být vstupní branou  k životní změně. Ke změně, ke které jste se doposud neodhodlali, jelikož jste si možná nevěřili a nevěděli jste jak na to. Možná jste se dosud báli opustit bezpečí vaší komfortní zóny. A možná si stále říkáte „NĚKDY TO ZKUSÍM“. Velmi se mi líbí heslo které tento postoj vystihuje. Zní: „NĚKDY, ZNAMENÁ NIKDY“. Osobně se velmi často setkávám s tímto postojem. U lidí, kteří se nedokáží rozhodnout, nebo se bojí převzít za svůj život odpovědnost. Vy mezi ně rozhodně patřit nemusíte. Ale je nutné jednat. Čas je  totiž váš výherní los, u kterého se s každým dalším dnem váhání snižuje výhra. Tak pro jaký život se rozhodnete?

 

Cena jednodenního semináře 990,- Kč 

Termíny

 Seminář, který vám pomůže uvědomit si, že setrvávání v komfortní zoně znamená pomalou smrt. 

Dnešní svět prochází velkými změnami. Dlouhou dobu se zdálo, že vše funguje tak jak má. Většina lidí zažívala dobré časy a zdálo se, že to tak bude do nekonečna. To spoustu lidí dovedlo k jedné věci. SEBEUSPOKOJENÍ.K pocitu že jejich život poběží stále stejně dobře kupředu. Že už není nic nového třeba dělat. Jenže svět nečeká a neustále se vyvíjí. Nečeká na nás, jestli se přidáme. Svět je neustále v pohybu a pohyb znamená ŽIVOT.  Stagnace znamená zánik. Takže pokud jsme se zamkli v komfortní zóně, tak umíráme. A možná si to zatím ani neuvědomujeme. Je to pomalá SMRT. Ještě nám životní vlak neujel tak hodně, abychom měli potřebu to řešit. Znám spoustu lidí kteří se takto zasekli. A nejenom v poslední době. Jejich mentální nastavení se zaseklo v době kdy dospěli. Je to jejich volba. A na nás je, jestli s tím chceme něco udělat Jestli sebereme odvahu opustit lpění na pomyslných jistotách a vydáme se za hranice KOMFORTNÍ ZÓNY

Ten rozdíl je VE VÁS. Zřejmě jste ještě nepřišli na to, kým doopravdy jste. Jaký je váš největší talent. Nebyli jste schopni si odpovědět na základní otázku. KDO JSEM, A CO CHCI.

Seminář SMRT V KOMFORTNÍ ZÓNĚ vám pomůže nastartovat změnu. Dokáže vám uvědomit si, jaké jsou za hranicí komfortní  zóny úskalí a je co nejlépe překonat.  A nakonec jak se dostat z místa kde jste, do místa kde by jste chtěli být.


Cena jednodenního semináře  990,- Kč

© 2023 Lubomír Kirman
Vytvořeno Christoph Media Company