SEMINÁŘE

Systém pravidel, jejichž používáním lze docílit radikální životní změny a dojít k úspěšným výsledkům nejenom v oblasti financí, ale i ve všech ostatních aspektech vyjímečného života.

Seminář 15.PRAVIDEL, JAK USKUTEČNIT ŽIVOTNÍ VIZI,  byl inspirován knihou Pravidla úspěchu známého spisovatele Jacka Canfielda. Tento známý autor  knih zabývajících se osobním rozvojem, vytvořil unikátní systém zásad, jejichž znalost a aplikace do života, dokáží významně změnit směřování života každého, kdo tato pravidla dlouhodobě používá. Seminář nevychází pouze z této knihy, ale jsou v něm zahrnuty i další myšlenky, o kterých se zmiňují známí autoři, jako  například: Napoleon Hill, Debbie Ford, Robert Kyiosaki, Joe Dispenza, Wayne W.Dyer, Robin S. Sharma, Laurent Gounelle,  nebo Pierre Franckh.  A mnoho dalších autorů.

Seminář 15.PRAVIDEL, JAK USKUTEČNIT ŽIVOTNÍ VIZI  pro vás může být vstupní branou  k životní změně. Ke změně, ke které jste se doposud neodhodlali, jelikož jste si možná nevěřili a nevěděli jste jak na to. Možná jste se dosud báli opustit bezpečí vaší komfortní zóny. A možná si stále říkáte „NĚKDY TO ZKUSÍM“. Velmi se mi líbí heslo které tento postoj vystihuje. Zní: „NĚKDY, ZNAMENÁ NIKDY“. Osobně se velmi často setkávám s tímto postojem. U lidí, kteří se nedokáží rozhodnout, nebo se bojí převzít za svůj život odpovědnost. Vy mezi ně rozhodně patřit nemusíte. Ale je nutné jednat. Čas je  totiž váš výherní los, u kterého se s každým dalším dnem váhání snižuje výhra. Tak pro jaký život se rozhodnete?


Cena semináře 2900,- Kč 

 Seminář, který vám pomůže zjistit, kdo doopravdy jste, co chcete, a jaké jsou vaše hodnoty, podle nichž můžete zorganizovat svůj život. 

Všichni podvědomě toužíme po tom, aby byl náš život naplněný a úspěšný. Abychom v něm zažívali pocity štěstí a radosti. Mnohdy se však zdá, že je to přesně naopak. Nic se nám nedaří. Ačkoliv vynakládáme spoustu úsilí, výsledky tomu neodpovídají. Zažíváme mnohdy nedostatek a stres. Od toho se odvíjí také napjaté vztahy a často to končí konflikty. Takový život má do spokojenosti daleko. V takových chvílích si možná kladete otázku. Co dělám špatně? Proč, ač se tak snažím, nežiji život, jaký bych chtěl? Paradoxně kolem sebe vidíte lidi, kterým se daří téměř ve všem. Žijí skvělé životy a ani to nevypadá, že by museli vynakládat enormní úsilí. „Tak v čem je ten rozdíl?“ ptáte se.

Ten rozdíl je VE VÁS. Zřejmě jste ještě nepřišli na to, kým doopravdy jste. Jaký je váš největší talent. Nebyli jste schopni si odpovědět na základní otázku. KDO JSEM, A CO CHCI.

Seminář VNITŘNÍ KOMPAS vám pomůže nalézt odpověď. Dokáže vám uvědomit si, po čem jste vždy podvědomě toužili. Jaká činnost ve vás vzbuzovala nadšení a vášeň. Co vám šlo vždy s lehkostí, u čeho jste zažívali radost a co je váš největší talent. Ale především jak svůj život nasměřovat tak, aby jste se stali z podprůměrných výjimeční. Se vším co to obnáší. Aby se to stalo, je nutné se rozhodnout. Bez pevného rozhodnutí se změna nikdy nestane. Svými rozhodnutími dnes, vytváříte svou budoucnost. A čas se vám krátí. Seminář VNITŘNÍ KOMPAS je nejdůležitější krok ve vašem životě. Protože se vydáte na cestu. Z místa kde jste, do místa kde by jste chtěli být.

 

Cena semináře 2900,-Kč

© 2021 Lubomír Kirman
Vytvořeno Christoph Media Company