SEMINÁŘE WEBINÁŘE

Jak uskutečnit životní vizi

Systém pravidel, jejichž používáním lze docílit radikální životní změny a dojít k úspěšným výsledkům nejenom v oblasti financí, ale i ve všech ostatních aspektech výjimečného života.

Seminář JAK USKUTEČNIT ŽIVOTNÍ VIZI, byl inspirován knihou Pravidla úspěchu známého spisovatele Jacka Canfielda. Tento známý autor knih zabývajících se osobním rozvojem, vytvořil unikátní systém zásad, jejichž znalost a aplikace do života, dokáží významně změnit směřování života každého, kdo tato pravidla dlouhodobě používá. Seminář nevychází pouze z této knihy, ale jsou v něm zahrnuty i další myšlenky, o kterých se zmiňují známí autoři, jako například:Napoleon Hill, Debbie Ford, Robert Kyiosaki, Joe Dispenza, Wayne W.Dyer, Robin S. Sharma, Laurent Gounelle, nebo Pierre Franckh. A mnoho dalších autorů.

Seminář JAK USKUTEČNIT ŽIVOTNÍ VIZI pro vás může být vstupní branou k životní změně. Ke změně, ke které jste se doposud neodhodlali, jelikož jste si možná nevěřili a nevěděli jste jak na to. Možná jste se dosud báli opustit bezpečí vaší komfortní zóny. A možná si stále říkáte „NĚKDY TO ZKUSÍM“. Velmi se mi líbí heslo které tento postoj vystihuje. Zní: „NĚKDY, ZNAMENÁ NIKDY“. Osobně se velmi často setkávám s tímto postojem. U lidí, kteří se nedokáží rozhodnout, nebo se bojí převzít za svůj život odpovědnost. Vy mezi ně rozhodně patřit nemusíte. Ale je nutné jednat. Čas je totiž váš výherní los, u kterého se s každým dalším dnem váhání snižuje výhra. Tak pro jaký život se rozhodnete?

 

Nejbližší termíny

  • připravuje se Ostrava
  • přípravuje se Praha

Přihláška na seminář

JAK USKUTEČNIT ŽIVOTNÍ VIZI

Životní vize - cesta ke štěstí

Webinář, který vám pomůže uvědomit si, že ty nejskvělejší věci se dějí, když pochopíme co je naší životní vizí.

Možná řešíte, že váš život vás neuspokojuje. Že vám utíká mezi prsty. Že nejste tam, kde by jste chtěli být a v pozici ve které by jste chtěli být. Je jenom na nás, jestli s tím chceme něco udělat. Jestli sebereme odvahu opustit lpění na pomyslných jistotách a vydáme se za hranice KOMFORTNÍ ZÓNY.

Ten rozdíl je ve VÁS. Zřejmě jste ještě nepřišli na to, kým doopravdy jste. Jaký je váš největší talent. Nebyli jste schopni si odpovědět na základní otázku. KDO JSEM, A CO CHCI.
Webinář ŽIVOTNÍ VIZE – CESTA KE ŠTĚSTÍ vám pomůže nastartovat ZMĚNU. Dokáže vám uvědomit si, jaké jsou za hranicí komfortní zóny úskalí a  jak je co nejlépe překonat. A nakonec jak se dostat z místa kde jste, do místa kde by jste chtěli být.

Webinář je zdarma.

Nejbližší termíny

  • Termín se připravuje Iive

Přihláška na webinář

ŽIVOTNÍ VIZE - CESTA KE ŠTĚSTÍ

© 2023 Lubomír Kirman
Vytvořeno Christoph Media Company